Przewodnik po rozmiarach piłek

Przewodnik po rozmiarach piłek

Jeśli zastanawiasz się jaki rozmiar piłki jest dla Ciebie odpowiedni, jeśli szukasz udanego prezentu lub nie wiesz jaka piłka przeznaczona jest dla danej grupy wiekowej- przeczytaj .Zapraszamy na specjalnie przygotowany przewodnik po piłkach. 

PIŁKI DMUCHANE

Piłki dmuchane dedykowane są zawodnikom - profesjonalnym jak i początkującym, oraz pasjonatom Rugby w różnych wariantach rozmiarowych.

Piłki w rozmiarze 5 są to piłki przeznaczoe dla osób powyżej 15 roku życia. Występują w wariantach meczowym oraz treningowym, w zależności od ich przeznaczenia.
Piłki w rozmiarze 4, polecane są dla dzieci i młodzieży w wielu 10-14 lat, również do wyboru w wariantach meczowych oraz trenigowych
Piłki w rozmiarze 3 to piłki przeznaczone do trenigu dla dzieci do 9 roku życia.
BEACH - jest to piłka przeznaczona do rozgrywek beach rugby, piłka wykonana jest ze specjalnego materiału przez co nie zmienia swoich właściwości po kontakcie z wodą. Przeznaczona jest dla osób dorosłych i młodzieży.
piłka SuperMIDI- to piłka to użytku rekreacyjnego, idealna jako pamiątka czy wystrój wnętrza każdego kibica.
piłka MIDI - piłka nieco mniejsza od piłki super MIDI, również do rekreacyjnego użytku oraz jako pamiątka i element wystroju wnętrza.
piła MINI - to piłka idealna na prezent dla każdego kibica. Jest najmniejszą dostępną wersją piłki, wykonana z takich samych materiałów jak piłki meczowe czy treningowe w rozmiarach większych.


PIŁKI NIENADMUCHANE
Piłki niendamuchane (wypełnione) przeznaczone są do użytku rekreacyjnego, dla zawodniów jak i kibiców rugby

Stress ball - piłka odstresowująca. Służy do zgniatania jej siłą dłoni w celu ostresowania się. Jest wykonana ze średniej grubości gumy.
Sponge Ball- piłka do rekreacyjnego użytku lub do wystroju wnętrza. Idelana dla każdego kibica i zapaleńca rugby
Keyring - brelok do kluczy dostępny w wielu wersjach kolorystycznych i klubowych. Must have każdego kibica i gracza!
Juggling Ball- piłki do żąglowania, wykonane z cięższego, twardszego mateirału służące nie tylko jako gadżet, ale także poprawiające precyzję gry.