Współpraca z klubami to dla nas przyjemność! Znajdziesz tu premierowe rozwiązania, dedykowane promocje i preferencyjne warunku zakupów stałej oferty. Jakość marki Gilbert Rugby to zdecydowanie to, czego potrzebujesz w codziennej grze.

Jeśli planujesz większe zakupy, sprawdź ofertę hurtową – przy zakupach powyżej 1000 zł netto proponujemy bardzo korzystne ceny. A nawet jak nie są to klubowe zakupy – zawsze w drużynie siła, wiec może wspólne zamówienie z kumplami z boiska?

KATALOG ZAKUPÓW HURTOWYCH
934,90 1 019,90 

Sprzęt treningowy

Tarcza treningowa BODY WEDGE

384,90 

Jesteś zainteresowany piłkami lub strojami w barwach i z logo Twojego klubu? Możemy dla Ciebie zrealizować takie zamówienie. Więcej szczegółów znajdziesz w dedykowanej ofercie. 

obrandowane piłki i stroje

Sprzęt treningowy a także wyposażenie boiska, takie jak na przykład obrandowane osłony na słupy też znajduję się w naszym asortymencie. Dobierz odpowiednie do swoich potrzeb i zamów od jedynego, oficjalnego przedstawiciela i dystrybutora marki Gilbert Rugby w Polsce.

Sprzęt treningowy

Trenujecie w swoim klubie także Rugby TAG ? Mamy gotowe zestawy. Jeśli jeszcze tego nie wprowadziliście, może fajnie zarażać też najmłodszych tą ciekawą odmianą rugby? 

Zestawy do rugby tag