Poradnik przy doborze obuwia

Najnowsza seria butów do rugby Gilbert to bogactwo najnowszych technologii, cech konstrukcyjnych, materiałów i zalet. Zdajemy sobie sprawę, że to wszystko może być trochę zagmatwane, więc tutaj zagłębimy się w technologię zawartą w naszych butach do rugby z kolekcji 2021 roku.

CECHY TECHNOLOGII PRODUKTU

BIO-RAMKA (PODESZWA ZEWNĘTRZNA NA 8 KOŁKÓW)

Lekka, stabilna technologia bio-ramki – zapewnia stabilność wokół pięty i lekką przyczepność z 2 termoplastycznymi poliuretanowymi kołkami w przedniej części stopy dla doskonałej przyczepności.

KOŁKI PRO-TIP

Rewolucyjna nowa koncepcja firmy Gilbert, gdzie kołki z końcówkami zapewniają wyjątkową przyczepność a to wszystko za ułamek ciężaru tradycyjnych kołków.

WKŁADKA PRO-GIL

Zaawansowana technologicznie wkładka – 3-częściowa konstrukcja 

– mocna forma dla wsparcia krzywizny skorupy buta

– żelowa wkładka dla dodatkowej amortyzacji

– miękka piankowa warstwa dla wygody

 SUPER MIĘKKA SKÓRA HYDRO-R KLASA PREMIUM

Najwyższej jakości skóra zapewnia miękkość, lekkość, komfort oraz wodoodporność. 

Hydro-R to wysokiej jakości impregnacja wodoodporna.

 WIERZCH Z NATURALNEJ SKÓRY

Skóra zapewnia miękkość, lekkość, wysoką wydajność i właściwości hydrofobowe, czyli skłonność cząsteczek chemicznych do odpychania od siebie cząsteczek wody.

BUDOWA Z POLIETYLENU W TECHNOLOGII NANO-PLASTRA MIODU

W części pięty naszych butów Kaizen Power zastosowano materiał ze skóry syntetycznej, ze wspomagającą zgrzewaną „kołyską”, która poprawia wytrzymałość i stabilność, zwiększając moc i dopasowanie.

PROZON –  DOPASOWANIE KOŃCOWE

Zaprojektowany dla graczy rugby z szerszą stopą i opływowym profilem – z adaptowalnym systemem sznurowania dla jak najlepszego dostosowania

WKŁADKA MULTI MATRIX

Włóż między cholewkę buta a podeszwę zewnętrzną, aby zapewnić butowi stabilność skrętną – termoplastyczna konstrukcja z diamentowego poliuretanu zapewnia ekstremalny poziom sztywności w obszarze śródstopia – dla maksymalnej responsywności, czyli szybkiej reakcji na zmiany.

TECHNOLOGIA ZGRZEWANIA CIEPLNEGO

Dodatkowa warstwa podtrzymująca dodana do buta bez konieczności szycia – lekka i mocna.

KNITSPEED ULTRA

Dzianinowa cholewka z laminowaną powłoką ochronną – maksymalna elastyczność (dopasowanie skarpety) z trwałością – lżejsza i mocniejsza.

WKŁADKA AIRFLOW X

Lekka i oddychająca wkładka – konstrukcja plastra miodu umożliwia przepływ powietrza wewnątrz buta.

SUPER LEKKI WIERZCH Z POLIETYLENU

Syntetyczny materiał wierzchni – zaprojektowany tak, aby był lekki i elastyczny.

WSTĘPNIE FORMOWANA WKŁADKA EVA

Zaprojektowany z podniesieniem pięty, które zapewnia noszącemu zawodnikowi optymalną pozycję stopy dla dodatkowej mocy i wsparcia.

SPEEDPLATE – HYBRYDOWA FORMA

Unikalna konfiguracja kołków z kombinacją wkręcanych kołków i uformowanych wbudowanych kołków zapewnia maksymalne przyspieszenie i przyczepność na miękkim podłożu (hyb = hybryda –  mix wkrętów i kołków lanych w konstrukcji pięty).

Podeszwa XSO

Podeszwa zewnętrzna z 8 kołkami zaprojektowana do miękkiej nawierzchni, strategicznie rozmieszczone kołki zapewniają doskonały rozkład ciężaru i doskonałą przyczepność wymaganą w rugby.

ADAPTACYJNY PROJEKT ZGRZEWANIA

Bezszwowa konstrukcja, która zapewnia dodatkową wytrzymałość cholewce, ale umożliwia płynny ruch.

SZTYWNA PŁYTA Z TERMOPLASTYCZNEGO POLIURETANU (TPU)

Mocna, lekka płyta z termoplastycznego poliuretanu umieszczona między podeszwą a cholewką, aby zapewnić responsywną platformę dla wszystkich graczy i stabilność skrętną

KORKI PROLITE

Opcja ultralekkich kołków zaprojektowana w celu zmniejszenia całkowitej wagi buta przy zachowaniu maksymalnej przyczepności – zaprojektowana do współpracy z podeszwą zewnętrzną typu speedplate hyb

WKRĘTY do butów ProLite 8 / 10 mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *