Piłki marki GILBERT

MECZOWE

Piłki Meczowe Gilbert zostały zaprojektowane i opracowane z myślą o ich możliwościach i osiągach. Ze względu na to, piłki meczowe są droższe niż piłki treningowe do rugby.

W zależności od poziomu gry, często kluby rugby, szkoły i zawodnicy używają piłek meczowych tylko podczas przedmeczowych rozgrywek drużynowych i meczów, a nie we wszystkich sesjach treningowych.

Materiały – Piłki meczowe Gilbert są wykonane z naturalnego kauczuku o wyższym stężeniu, co poprawia przyczepność bez uszczerbku dla osiągów lotu – jest to niezbędne przy grze meczowej.

Cechą, z której korzystają wszystkie piłki meczowe Gilbert, jest nasz opatentowany zawór Truflight ™. Umieszczony w szwie sposób, w jaki zawór jest dodawany podczas produkcji, jest unikalny dla naszej marki i pomaga zwiększyć rotację i lot podczas gry.

Gilbert jest ulubioną piłką meczową World Rugby, RPA, Anglii Rugby, Francji Rugby, Australii, Walii, Argentyny, Irlandii, Szkocji, Japonii, USA, Kanady i wielu innych czołowych związków na świecie.

TRENINGOWE

Piłki treningowe Gilbert zostały opracowane z myślą o połączeniu kosztów, jakości, wydajności i trwałości, dzięki czemu mogą wytrzymać rygory całego sezonu treningowego.

Materiały – Piłki treningowe Gilbert są wykonane w większym procencie z kauczuku syntetycznego, co czyni je bardziej wytrzymałymi piłkami, które są w stanie przetrwać rygory regularnego użytkowania podczas treningu rugby.

Przyczepność – Zwykle wyższy procent kauczuku syntetycznego zmniejsza naturalne właściwości chwytne, dlatego też, aby przeciwdziałać temu, Gilbert wprowadził opatentowany trójkątny wzór przyczepności na naszych piłkach treningowych G-TR4000. Stanowi to duży krok naprzód w technologii przyczepności piłek treningowych, a testy wielokrotnie wykazały, że ten nowy, bardziej zdefiniowany wzór pozwala graczom na większy kontakt z piłką podczas trzymania piłki.

Wszystkie piłki treningowe Gilbert są szyte ręcznie i korzystają z naszej technologii Hydratec, która pomaga zmniejszyć wnikanie wody wzdłuż szwów piłki.

PIŁKI DO TRENINGÓW SPECJALISTYCZNYCH

Gilbert opracował specjalną kolekcję piłek, która ma pomóc trenerom i graczom rugby w rozwoju ich umiejętności.

System umiejętności łapania / podawania piłek Control-a-Balls, składający się z zestawu 5 różnych piłek:

1/ Meczowa

2/ Lekka

3/ Dociążana

4/ Ze zmniejszoną strukturą chwytną

5/ Niestabilna (przesunięty środek ciężkości)

Każda piłka wygląda identycznie, ale każda z nich ma unikalne właściwości, które stanowią wyzwanie i zwiększają świadomość gracza i poziom umiejętności. Opracowany we współpracy z byłym trenerem Springboks i Montpellier, Richiem Grayem.

Rebounder Ball – „półkula” przeznaczona do użytku indywidualnego bez partnera. Podawaj obiema rękoma, uderzając się o ścianę, aby poprawić umiejętność rzutu i odbioru. Dopasuj wagę piłki, z zaworem Truflight ™.

Morgan Pass Developer – przeważona piłka treningowa do rozwijania siły nadgarstka i odległości podania.

Reflex Trainer – pomoc treningowa poprawiająca równowagę i podanie piłki podczas biegu.

Piłki przejściowe w rozmiarze 4.5 – dostępne jako Atom Match Ball lub G-TR4000 Training Ball, piłki w rozmiarze 4.5 są idealne jako narzędzie przejściowe dla graczy przechodzących z piłek w rozmiarze 4 do piłek w rozmiarze 5 oraz jako podstawowa piłka dla kobiet.

Repliki piłek

Piłka replika Gilbert jest idealna dla tych, którzy chcą mieć piłkę wysokiej jakości do ćwiczeń w domu.

Wszystkie repliki piłek do rugby Gilbert zawierają znak towarowy Gilbert (elipsy) i są wykonane z 3-warstwowego materiału podkładowego, aby zapewnić doskonałe zachowanie kształtu. Każda wysokiej jakości piłka replika Gilberta zawiera również standardowy wzór chwytnej powłoki zewnętrznej firmy Gilbert, która tworzy przyczepną powierzchnię z mieszanki gumowej.

Te piłki to wysokiej jakości ręcznie szyte piłki do rugby z syntetycznym lateksowym pęcherzem zapewniającym optymalne zatrzymywanie powietrza wewnątrz powłoki piłki.

Gilbert oferuje pełną gamę piłek replik międzynarodowych, piłek klubowych i piłek turniejowych.

SUPPORTER Ball

Piłka Kibica Gilbert to idealna piłka do rugby na pamiątkę lub lekki mecz rugby w domu z rodziną i przyjaciółmi.

Piłki „Supportera” mają inny kształt niż Piłki repliki, dzięki czemu są łatwe do odróżnienia i wykorzystują 2-warstwowy materiał podkładowy w celu zachowania kształtu.

Gilbert oferuje pełną gamę piłek do kibiców międzynarodowych, piłek do kibiców klubowych i piłek do kibiców turniejów.

Zastrzeżone znaki towarowe Gilbert

Kolorowe owalne elipsy i kolorowe końcówki w kształcie gwiazdy na standardowych piłkach do rugby są zastrzeżoną własnością intelektualną firmy Gilbert Rugby.

Na wszystkich oficjalnych piłkach do rugby Gilbert, w miejscu elipsy można zauważyć mały tekst. Przecinające się owale są również zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Gilbert Rugby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *