Piłki marki GILBERT

MECZOWE

Piłki Meczowe Gilbert zostały zaprojektowane i opracowane z myślą o ich możliwościach i osiągach. Ze względu na to, piłki meczowe są droższe niż piłki treningowe do rugby.

W zależności od poziomu gry, często kluby rugby, szkoły i zawodnicy używają piłek meczowych tylko podczas przedmeczowych rozgrywek drużynowych i meczów, a nie we wszystkich sesjach treningowych.

Materiały – Piłki meczowe Gilbert są wykonane z naturalnego kauczuku o wyższym stężeniu, co poprawia przyczepność bez uszczerbku dla osiągów lotu – jest to niezbędne przy grze meczowej.

Cechą, z której korzystają wszystkie piłki meczowe Gilbert, jest nasz opatentowany zawór Truflight ™. Umieszczony w szwie sposób, w jaki zawór jest dodawany podczas produkcji, jest unikalny dla naszej marki i pomaga zwiększyć rotację i lot podczas gry.

Gilbert jest ulubioną piłką meczową World Rugby, RPA, Anglii Rugby, Francji Rugby, Australii, Walii, Argentyny, Irlandii, Szkocji, Japonii, USA, Kanady i wielu innych czołowych związków na świecie.

TRENINGOWE

Piłki treningowe Gilbert zostały opracowane z myślą o połączeniu kosztów, jakości, wydajności i trwałości, dzięki czemu mogą wytrzymać rygory całego sezonu treningowego.

Materiały – Piłki treningowe Gilbert są wykonane w większym procencie z kauczuku syntetycznego, co czyni je bardziej wytrzymałymi piłkami, które są w stanie przetrwać rygory regularnego użytkowania podczas treningu rugby.

Przyczepność – Zwykle wyższy procent kauczuku syntetycznego zmniejsza naturalne właściwości chwytne, dlatego też, aby przeciwdziałać temu, Gilbert wprowadził opatentowany trójkątny wzór przyczepności na naszych piłkach treningowych G-TR4000. Stanowi to duży krok naprzód w technologii przyczepności piłek treningowych, a testy wielokrotnie wykazały, że ten nowy, bardziej zdefiniowany wzór pozwala graczom na większy kontakt z piłką podczas trzymania piłki.

Wszystkie piłki treningowe Gilbert są szyte ręcznie i korzystają z naszej technologii Hydratec, która pomaga zmniejszyć wnikanie wody wzdłuż szwów piłki.

PIŁKI DO TRENINGÓW SPECJALISTYCZNYCH

Gilbert opracował specjalną kolekcję piłek, która ma pomóc trenerom i graczom rugby w rozwoju ich umiejętności.

System umiejętności łapania / podawania piłek Control-a-Balls, składający się z zestawu 5 różnych piłek:

1/ Meczowa

2/ Lekka

3/ Dociążana

4/ Ze zmniejszoną strukturą chwytną

5/ Niestabilna (przesunięty środek ciężkości)

Każda piłka wygląda identycznie, ale każda z nich ma unikalne właściwości, które stanowią wyzwanie i zwiększają świadomość gracza i poziom umiejętności. Opracowany we współpracy z byłym trenerem Springboks i Montpellier, Richiem Grayem.

Rebounder Ball – „półkula” przeznaczona do użytku indywidualnego bez partnera. Podawaj obiema rękoma, uderzając się o ścianę, aby poprawić umiejętność rzutu i odbioru. Dopasuj wagę piłki, z zaworem Truflight ™.

Morgan Pass Developer – przeważona piłka treningowa do rozwijania siły nadgarstka i odległości podania.

Reflex Trainer – pomoc treningowa poprawiająca równowagę i podanie piłki podczas biegu.

Piłki przejściowe w rozmiarze 4.5 – dostępne jako Atom Match Ball lub G-TR4000 Training Ball, piłki w rozmiarze 4.5 są idealne jako narzędzie przejściowe dla graczy przechodzących z piłek w rozmiarze 4 do piłek w rozmiarze 5 oraz jako podstawowa piłka dla kobiet.

Repliki piłek

Piłka replika Gilbert jest idealna dla tych, którzy chcą mieć piłkę wysokiej jakości do ćwiczeń w domu.

Wszystkie repliki piłek do rugby Gilbert zawierają znak towarowy Gilbert (elipsy) i są wykonane z 3-warstwowego materiału podkładowego, aby zapewnić doskonałe zachowanie kształtu. Każda wysokiej jakości piłka replika Gilberta zawiera również standardowy wzór chwytnej powłoki zewnętrznej firmy Gilbert, która tworzy przyczepną powierzchnię z mieszanki gumowej.

Te piłki to wysokiej jakości ręcznie szyte piłki do rugby z syntetycznym lateksowym pęcherzem zapewniającym optymalne zatrzymywanie powietrza wewnątrz powłoki piłki.

Gilbert oferuje pełną gamę piłek replik międzynarodowych, piłek klubowych i piłek turniejowych.

SUPPORTER Ball

Piłka Kibica Gilbert to idealna piłka do rugby na pamiątkę lub lekki mecz rugby w domu z rodziną i przyjaciółmi.

Piłki „Supportera” mają inny kształt niż Piłki repliki, dzięki czemu są łatwe do odróżnienia i wykorzystują 2-warstwowy materiał podkładowy w celu zachowania kształtu.

Gilbert oferuje pełną gamę piłek do kibiców międzynarodowych, piłek do kibiców klubowych i piłek do kibiców turniejów.

Zastrzeżone znaki towarowe Gilbert

Kolorowe owalne elipsy i kolorowe końcówki w kształcie gwiazdy na standardowych piłkach do rugby są zastrzeżoną własnością intelektualną firmy Gilbert Rugby.

Na wszystkich oficjalnych piłkach do rugby Gilbert, w miejscu elipsy można zauważyć mały tekst. Przecinające się owale są również zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Gilbert Rugby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *